Vyšlápni si pro dárek z Ráje

Jak na to / Pravidla soutěže

Zadej do navigace GPS souřadnice

Na stránce soutez.ceskyraj.com najdeš souřadnice GPS, kde je dárek ukrytý. GPS souřadnice se ti zobrazí až po registraci na soutez.ceskyraj.com.

Na této stránce uvidíš i to, o co se daný měsíc soutěží nebo zda je dárek již nalezen. Každý měsíc se soutěží pouze o jeden dárek. Zde tedy platí pravidlo, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. 🙂

Naše doporučení: Před výpravou se mrkněte do mapy, v jakém terénu se daný dárek nachází. Budete tak vědět, do čeho jdete a zda je trasa vhodná i pro rodiny s menšími dětmi.

Najdi ukrytý dárek jako první

Našel jsi dárek? Hurá, na místo ses dostal jako první a dárek je tedy tvůj.

Vyfoť se s nalezeným dárkem

Nejdůležitější pravidlo pro tuto soutěž je, že se musíš ihned na místě vyfotit s nalezeným poukazem a fotku poslat na naši FB zeď @ceskyrajoutdoor: https://www.facebook.com/ceskyrajoutdoor.

Pokud tento bod nebude splněn, dárek vám nemůže být vydán! Proto na něj nezapomínejte!

Přijď si pro výhru do obchodu Český ráj

Protože pro vás máme nachystané fakt hodnotné dárky, které nechceme jen tak někde povalovat, budeme ukrývat poukazy na dárek, a to v lahvičkách Nalgene.

V této lahvičce NALGENE najdete poukaz na konkrétní dárek. S poukazem na dárek následně přijdete na prodejnu Český ráj outdoor v Kosmonosích u Mladé Boleslavi a dárek vám bude vydán.

Partneři
Generální partner Mediální partner